Služby / Kosmetické Studio Zbraslav

 • kosmetika zbraslav
  Kosmetika
  Péče o pleť

  Značka Sothys Paris je profesionální, světová a vysoce účinná kosmetika. S produkty Sothys provádíme veškerá kosmetická ošetření. Jak ošetření základní dle typu pleti, tak hloubkové kúry zaměřené na výživu, hydrataci, bělení, lifting, energii a projasnění pleti. Součástí jakéhokoli ošetření je úprava tvaru obočí a čištění pleti. U nás je možné si objednat během kosmetiky manikúru včetně lakování nehtů. Ušetříte 1hodinu Vašeho času. Po každém kosmetickém ošetření je samozřejmostí líčení dle přání klientky a je zdarma.

 • manikura zbraslav
  Manikúra
  Péče o ruce

  Péči o ruce provádíme výhradně s výrobky značky OPI. Ruce namáčíme do teplého krému a součástí je vždy masáž rukou. Precizní, čisté a profesionální lakování je nutností pro dokonalý výsledek každé manikúry. U nás nebudete nikdy zklamaná! Vybrat si můžete také z mnoha odstínů permanentních zapékacích laků.

 • pedikura zbraslav
  Kombinovaná pedikúra
  Desinfekční a změkčujicí lázeň

  Péče o nohy je ve znamení kombinované péče, která zahrnuje základy mokré pedikúry a suchou profesionální pedikúru. Pracujeme s výrobky Gehwoll a OPI. Součástí ošetření je masáž krémem nebo peeling.

 • masaze zbraslav
  Tělové kúry a masáže
  Pečujicí rituály

  Relaxace ve znamení vůně, teplého oleje a příjemné hudby. Dopřát si můžete klasickou uvolňující masáž nebo kosmetická ošetření těla jako je gomáž s následnou výživnou masáží.

 • liceni zbraslav
  Škola líčení
  Naučíme vás líčit

  Každá žena se chce cítit skvěle celý den a být šik. S makeupem SOTHYS budete! Naučíte se, 3 typy líčení ve „francouzském chic stylu“. Najít ten nejpřirozenější make up pro Vaši pleť. Odnesete si návod na postup líčení, dokonalé čištění pleti pomocí gomáže a deska krému, cestovní sadu kosmetiky SOTHYS Paris v hodnotě 550Kč. Odejdete nadšené a krásně nalíčené vlastní rukou!