O nás

Studio Berdy, Kosmetika Zbraslav - O nas

Něco málo o nás

Studio Berdy, Kosmeticke Studio, Zbraslav

Studio Berdy, Praha 5, Zbraslav, Vám nabízí profesionální služby v oblasti kosmetiky, tělových masáží a tělových kosmetických kúr, manikúry a pedikúry. Pracujeme výhradně s francouzskou značkou Sothys Paris v kosmetice a značkou OPI v péči o ruce a Gehwol v péči o nohy. Výjimečnou službou našeho studia je kosmetické ošetření pleti společně s manikúrou na lehátku. Velmi rádi uvítáme také muže. Pro ně je připravena relaxační a detoxikační kúra uzpůsobená výhradně pánům a jejich potřebám v péči o pleť a zevnějšek.

Značka Sothys Paris je profesionální, světová a vysoce účinná kosmetika. S produkty Sothys provádíme veškerá kosmetická ošetření. Jak ošetření základní dle typu pleti, tak hloubkové kúry zaměřené na výživu, hydrataci, bělení, lifting, energii a projasnění pleti. Součástí jakéhokoli ošetření je úprava tvaru obočí a čištění pleti. U nás je možné si objednat během kosmetiky manikúru včetně lakování nehtů. Ušetříte 1hodinu Vašeho času. Po každém kosmetickém ošetření je samozřejmostí líčení dle přání klientky a je zdarma.

Snadno nás najdete, snadno se k nám dostanete městskou dopravou a snadno zaparkujete. Věříme, že příjemné prostředí studia i profesionální a osobní přístup Šárky a Lili Vás nezklame!